**** Granuja ****

Můžeme si i půjčitPodnikatelé podnikají a očekávají, že za to získají tolik peněz, aby mohli podnikat i nadále a současně jim to zajistilo i dost spokojený život. Pracují a očekávají, že když sečtou příjmy a výdaje, zůstanou dostatečně v plusu. To je prostě realita.

Ale je tu i reálnější realita. A tou je skutečnost, že i kdyby se někteří podnikatelé někdy snažili opravdu ze všech svých sil a podávali vpravdě údernické výkony, dost si nevydělají. V soukromém podnikání je totiž sice určitý potenciál, jenže se někdy nepodaří to, co se podařit mělo, případně se pokazí něco, co se nemělo pokazit. A pak jsou očekávané výnosy ty tam a zbývá z nich leda tak almužna, a možná dokonce ani ta ne.

eura peníze

Někdy zkrátka podnikatelé pracují, ale výsledkem jejich snažení jsou jenom dluhy. A to je pro jejich firmy nežádoucí vizitka, to je něco, co nedává moc nadějí nyní a možná ani do budoucna. A má-li se v takové situaci podnikání udržet, má-li obstát, je třeba podpořit ho jakýmikoliv penězi, jaké jsou pořád ještě k dispozici. Klidně i půjčkami, když už to jinak nejde.

Jenže podnikatelé v nesnázích často ne a ne vytouženou podnikatelskou půjčku dostat. Žádají o pomoc jednu banku za druhou, ale úspěch se pořád ne a ne dostavit. A vypadá to tedy s takovým podnikatelem i jeho byznysem pořád beznadějněji.

eura a počítačka

Ale skuteční podnikatelé se nevzdávají při prvních neúspěších. Zkoušejí to zas a znovu. A když na to nemají čas ani energii, nechávají si rozumně poradit, kde půjčku i v jejich situaci dostat.

A jaká půjčka nakonec zachraňuje v dané chvíli neúspěšné podnikatele? Přece nebankovní hypotéka bez registru, u které se dá uspět i s nízkými doložitelnými příjmy a nějakým tím záznamem v registrech dlužníků. A jestli si myslíte, že vám lžu, můžete se přesvědčit klidně i sami. Dejte tu za hypotéku do zástavy nemovitost a budete mít potřebnou půjčku raz dva.


Categorized as: Peníze

Comments are disabled on this post