**** Granuja ****

Dům na prodejPokud prodáváte, nebo jste již prodali tak sami víte, že je to hodně starostí. Nejvíce času zaberou klienti, kteří chtějí všechno vidět. Tedy, chtějí si dům prohlédnout, což je docela pochopitelné. Není se co divit. Ve velké většině případů to probíhá tak, že si kupec zavolá, smluvíte si termín na vy tam musíte zajet. Čekáte půl hodiny a nic. Kupec se nedostavil. Takže si to zopakujete, kupec se dostaví a dvě hodiny s ním strávíte. Když je jeden. Pokud je jich více… Poněkud lepší řešení je vrazit do toho jeden celý den a zvát si kupce postupně na prohlídku. Ale zase je tu ten zabitý den. A celý. Zdá se, že budete stále pendlovat mezi bydlištěm a domem k prodeji. Ale to nemusíte.

dům na prodej

V dnešní době existují takové techniky, které umožní prohlídku domu, bytu nebo třeba i obyčejné garáže bez přítomnosti dalších lidí, tedy i bez přítomnosti majitele. Je zde totiž 3d prohlídka domu. Ta vám ušetří opravdu moře času, a tak se jistě vyplatí oslovit firmu, která ji umí pořídit. Děje se tak speciálními kamerami a odborným řízením a dohledem. Vše se natočí a posléze složí do tří rozměrného obrazu. Nu a toto vám firma udělá a vy už pak jen zájemci dáte odkaz, kam se video umístilo.

dům na prodej

Ne, nezkoušejte to mobilem a kamerou v něm, nedosáhnete patřičného výsledku. Na tohle musí být skutečně profíci. A pak, jak by to vypadalo, záběry z mobilu, samá šmouha, zrnitost, no prostě by to hezké nebylo. A co si řekne takový kupec? Aha, to je škudlil, než aby nechal udělat pořádnou virtuální prohlídku domu, tak ji dělal sám mobilem. To určitě šetřil i na údržbě domu, pokud ji dělal vůbec. Raději jdu od toho. Kdežto když uvidí profesionální práci, tak si řekne pravý opak. U, pán na 3d prohlídce domu nešetřil, není lakomec, takže určitě se tak pečlivě staral svůj dům. To bude určitě dobrá koupě.

Tak vidíte, jak to může fungovat. Proto klikněte na odkaz.


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post