**** Granuja ****

Výlet do hor s pronajatou dodávkou


Máte k dispozici přepravní dodávku z půjčovny dodávek v Praze a chtěli byste ji využít jako podpůrný prostředek pro turistiku a cyklistiku? A bude to doprovodný vůz pro různé situace, jako je nepřízeň počasí, rychlý přesun na jiné místo, změna ubytování či zásobovací vůz potravinami? Pak máte s sebou vynikajícího a spolehlivého pomocníka. Proč?

obytná dodávka

Vozy z půjčoven jsou v perfektním technickém stavu – nejsou to dodávky, které dosluhují někde u přepravních společností, anebo autovraky již vyřazené, kterých se někdo chtěl zbavit a prodal je za směšnou částku jako ojetinu. Vozidla mají platnou STK, dálniční známku, povinné ručení i havarijní pojištění a na vás je pouze zajistit si vlastní pojištění pro případ, kdybyste „náhodou“ vozidlo poškodili vlastní vinou, například poškrábali karosérii při nakládání břemen.

jízda s dodávkou

Jsou dostatečně velká – můžete si pronajmout mikrobus pro devět osob včetně řidiče nebo dodávku přepravní s velkým zavazadlovým prostorem. Možné je mít k dispozici i vozy s tažným zařízením a přívěsem, například pro přepravu lodí, raftů, jízdních kol atp. Do auta se vejde veškerá vaše bagáž včetně stanů, a tak se můžete přesouvat z místa na místo i mezi různými kempy, pokud nemáte zrovna zajištěné ubytování v penzionu.

Jedete všichni pohromadě – velkou výhodou je přesun osob jedním vozem. Na nikoho se tím pádem nikde nečeká, nikdo nebloudí (pokud nezabloudíte vy) a stačí vám jen jedno parkovací místo a palivo do jedné nádrže. Lépe se vám bude organizovat plán dne i celého týdne. A jaké lokality stojí za vidění v naší zemi pro pěší turistiku, cyklistiku nebo vodáctví? Doporučit bychom mohli západočeskou lázeňskou oblast s minerálními prameny, málo osídlenou Českou Kanadu, Lužické hory a Českou Sibiř, malebné a poklidné Jizerské a Orlické hory a říční toky Sázavu, Lužnici, Berounku a Vltavu.


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post