**** Granuja ****

Úklid bez starostíÚklid domácnosti zabere spoustu času a odvíjí se samozřejmě od velikosti bydlení a od toho, jak moc jste zatím úklid neřešili. Je jednodušší každý den uklidit trochu než se potom dřít celý den. Když umyjete umyvadlo po každém použití, nebude na něm na konci týdne vrstva zaschlé špíny, kterou budete muset čistit hrubou silou. Pokud po sobě každý vloží nádobí do myčky, nebude na vás večer čekat hromada špinavého nádobí, která se válí u dřezu se zaschlými zbytky jídla. Stačí tak málo, a můžete mít domov čistý celý týden. Stačí ho udržovat.

mytí oken

Bohužel takový postup nelze aplikovat všude. Pokud bydlíte v bytě, máte společné prostory s ostatními obyvateli domu. Všichni používáte schody, chodby, případně kočárkárnu nebo sušárnu a sklepy, a pokud máte výtah, tak i ten. Používáním se samozřejmě tvoří nečistoty, které je nutné včas uklidit. Prach a bláto v případě deště nebo sněhu je nedílnou součástí života v bytovce. Proto bývalo normální, že každý byt uklízel společné prostory jednou týdně. Bohužel ne všichni byli ochotní se na úklidu podílet.

paní uklízečka

Není spravedlivé aby se některá úklidu vyhýbali, i když společné prostory také používají. Proto je snazší se dohodnout a raději si najmout firmu, která vám zajistí nejen úklid bytových domů v Praze 9, ale i kdekoliv jinde po Praze. Uklidíme za vás všechny nebytové společné prostory, a můžeme se postarat i o prostory okolo domu.

Díky úklidu prováděném úklidovou firmou bude mít každý byt spoustu času navíc, protože úklid bytových domů je většinou na dlouho. Pokud by vás zaujala možnost úklidu, může si objednat i úklid vašeho bytu, nabízíme spoustu prací, které lidé nestíhají a raději někoho nechají aby je udělal za ně. Mezi tyto práce patří vánoční úklid celé domácnosti, mytí oken a nebo žehlení. S námi se domluvíte na všem co potřebujete, a celý dům bude jako ze žurnálu.


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post


Comments are closed.