**** Granuja ****

Retro párty s erotickým podtextemRetro styl je dnes velmi rozšířený a lidé si v tomto duchu zařizují bytové prostory, někdy až přehnaně stylově, s věcmi, co vysloveně připomínají padesátá léta minulého století. Mohou to být domácí spotřebiče, koberce, nábytek i oblečení. V retro stylu lze uspořádat posezení s přáteli a ti nejodvážnější mohou tohoto moderního trendu využít k seznamování s erotickým podtextem.

retro styl

Seznamovací večírky bývají nesmírně nudné, jestliže se lidé natolik ostýchají, že se obléknou do svátečního nebo sportovního oblečení a drží své emoce na uzdě, dokud jim jazyk nerozváže alkohol. Jenže alkohol pak neposkytuje pravdivý obraz o dané osobnosti, a tak ztrácí samotný večírek na atraktivitě a mnohdy i smyslu. Chcete-li zapůsobit na své okolí většími sympatiemi a otevřeností, využijte vhodného oblečení v retro stylu, které doplníte tematickou obuví – modelem, který si již získal srdce nejedné z žen – burlesque https://www.botish.cz/burlesque-a-pin-up.

retro párty

Burlesky jsou speciální lodičky v typickém designu poválečné éry a možná, že tehdy vzbuzovaly touhu po rozletu a radosti ze života, což bylo zvláště po druhé světové válce velmi aktuální. Obuv bývá opatřena puntíky a je zhotovena v barvách, které tehdy frčely, jimiž byla kupříkladu námořnická modř a kombinace červené a bílé, zejména v puntíkované verzi.

Burlesky zároveň napodobují oděvní styl barových tanečnic a kurtizán, ovšem záleží jen na vás, k jakým účelům boty využijete, a komu také dovolíte je vyzout až v posteli. Mnoho mužů přímo prahne po takovém dobrodružství, milují ženské nohy, rádi je hladí, líbají a také si k nim s neskrývanou rozkoší čichají. Svlékání retro šatů a vyzouvání burlesek na lůžku patří k nejpřitažlivějším milostným předehrám, tak si je nenechte ujít a milujte se, jako kdyby právě ovládl celý svět swing, a z reproduktorů vám k tomu zazněla poutavá melodie „…tak jako slunečnice každým dnem otáčí se za Sluncem…“


Categorized as: Nakupování

Comments are disabled on this post


Comments are closed.