**** Granuja ****

Rekonstruujeme dům na venkověBydlet na venkově je výhodné v mnoha směrech a v dnešní době plné stresu je to mnohdy i záležitost „života a smrti“. Kdo se rozhodne opustit městský byt s relativním pohodlím a výtahem až přímo před vchodové dveře, sice může zpočátku sprostě nadávat, že je to tu samá dřina, ale jakmile zlepšíte fyzickou kondici a pročistíte organismus vhodnou stravou, detoxikačními výživovými doplňky a čistým ovzduším, pravděpodobně byste již neměnili a zpět do města se již nevrátili.

plavba po moři

Bydlení na venkově mnohdy obnáší i rekonstrukce objektů. Ty mohou být v zanedbaném stavu a někdy je nutné provést rozsáhlou akci svépomocí nebo s řemeslníky. Může se jednat o výměnu oken a dveří, o podlahové topení a rekonstrukci či výstavbu podlahové krytiny, někdy je zapotřebí rekonstruovat elektroinstalaci a někteří lidé se odhodlají i k montáži fotovoltaiky.

loď s kontejnery

Většina těchto prací má společného jmenovatele, a sice vyklizený bytový prostor. Většinou tam nesmí zůstat ani jediný pověšený obrázek na zdi a prostory musí být zcela vyprázdněné.

Výhodné je, pokud máte na zahradě volný prostor v kůlnách či dřevnících, v garáži nebo ve sklepních prostorách, ale pokud ne, pak jste nuceni obrátit se na externí pomoc.

Stěhovací firma – někteří stěhováci umožňují za úplatu poskytnout dostatečně velký skladový prostor. Výhodou je, že máte své věci v bezpečí, nevýhoda tkví v dlouhé vzdálenosti mezi vámi a skladem. Potřebujete-li ze skladu občas něco vyzvednout, musíte vážit cestu několika desítek kilometrů.

Sousedé a kamarádi – něco podobného platí i zde. Výhodnější jsou dobré sousedské vztahy, ovšem ne každý soused je ochoten a má doma tolik místa pro váš nábytek a velké domácí spotřebiče.

Skladový kontejner – velmi sofistikované řešení je pronájem kontejnerů ceník. Skladový kontejner vám umístí na zahradu na libovolně dlouhou dobu a do něj vyskládáte v podstatě veškeré vnitřní vybavení.


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post