**** Granuja ****

Pomůžeme Vám, aby se Vaše nemovitost snáze prodalaRozhodli jste se prodat nemovitost a potřebujete focení nemovitosti https://www.scan360.cz/sluzby/pri-prodeji-nemovitosti/realitni-fotografie? A víte o tom, že to, jak zapůsobí na fotografiích sehraje velkou roli? Už jen správné naaranžování, dobrý úhel pohledu na fotografii, čistota a upravenost fotografií, aby byly pohledné působí čistým, hezkým dojmem udělá na zákazníka první představu, a to i o prodejci. Namísto rozmazaných pochmurných fotografií svěřte tuto práci nám a věřte, že nebudete zklamáni. Naši fotografové jsou v tomto oboru profesionálové a zajisté se společně dohodnete na celkové představě.

fotograf

Navštivte náš web a zkontaktujte naše pracovníky. Pokud si nejste jisti, zda chcete využít našich služeb, naleznete na našem webu rovněž ukázky naší precizně odvedené práce. Fotíme domy, chaty, chalupy, bytové jednotky, kanceláře, a to vše v jakékoliv velikosti vaší nemovitosti, tedy i malou chaloupku jsme schopni nafotit tak, že budete z výsledných fotografií nadšeni nejen vy, ale ohromíte i potenciální kupce. Na našem webu v záložce „reference“ naleznete hodnocení našich spokojených zákazníků. A pozor, není to vše. Pokud jste fotograf, ale z nějakého důvodu nemáte vlastní techniku, nebo se Vám rozbila, rádi Vám zapůjčíme naši techniku.

fotografie domu

Neváhejte nám napsat, nebo zatelefonovat. Veškeré potřebné kontakty naleznete v záložce „kontakty“. Jsme vám k dispozici téměř každý den. Dále máme instagram, facebook, i youtube pro detailnější představu naší práce tedy i videozáznam. Naše ceny se snažíme nastavit tak, aby byly dostupné všem. Začíná se na cca 2500 Kč, dále se odvíjí cena od metrů čtverečních. Dále o našich cenách v záložce „ceník“. Pokud máte specifické požadavky, či velký objekt a mate jakékoliv dotazy, obraťte se na naše pracovníky. Ti s Vámi vše detailně prokonzultují, řeknou Vám dopředu odhadovanou cenu. Dohodneme termín i čas tak, aby Vám vyhovoval. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post


Comments are closed.