**** Granuja ****

Podlahové topení je pro chodidla vyslovený balzámKdyž se pozorně zadíváte na některé reklamní fotografie ložního prádla, zdravotních matrací, anebo notebooků či kusových koberců, můžete si tu povšimnout, že se velmi častým námětem pro fotografování stává krásná bosonohá dívka, která zvedá svá chodidla do výšky, aby tím dala jasně najevo, jaká je v té dotyčné situaci naprostá pohoda. Když se totiž lidé fotografují naboso, předpokládá se tu, že je v tamním prostředí příjemné teplo, které příznivě ovlivňuje velmi citlivé receptory na chodidlech.

vyhřátá podlaha

Lidská chodidla jsou hmatový orgán a není náhoda, že právě tam se provádí nejúčinnější masáže ze všech – reflexní terapie. Body na chodidlech totiž navíc energeticky propojují skrze meridiány naše vnitřní orgány a vhodnou masáží pak na každý orgán můžeme dobře působit. Tohoto jevu také využívá podlahové vytápění. Je to jeden ze způsobů, jak skrze bosá chodidla vytvářet lepší podmínky pro práci orgánového systému a i když to může být zdánlivý nesmysl, chodit naboso má svůj obrovský význam pro naše zdraví z preventivního i léčebného hlediska. Jen si vybavte, jak velký boom se dnes vytváří kolem bosonohých chodníků v přírodě, které jsou někdy vysloveně v obležení lidí, co si uvědomují zdravotní přínos tohoto jevu. Bosonohé chodníky se dokonce budují i v centrech měst, například v Praze a v Českých Budějovicích.

teplo od podlahy

Jestliže tedy chcete dopřát svému tělu větší pohodu a skrze chodidla lépe ovlivňovat váš vnitřní svět, váš organismus, můžete si pořídit trubky pro podlahové topení, systémové desky a cementovláknité pochozí desky a vytvořit si podlahové topení dokonce svépomocí. Pokládka topení v podlaze je jednoduchá, při troše šikovnosti ji zvládne každý a samotné potrubí si pak necháte zapojit instalatérem například ke stávajícímu topnému systému, anebo si vytvoříte nový, úspornější, například zapojený ke krbovému výměníku, který vytápíte dřevem.


Categorized as: Nakupování

Comments are disabled on this post