**** Granuja ****

Kam vyrazit mimo sezónu?Období hlavní sezóny dovolených končí, děti nastupují do školy, rodičům se zdvojnásobuje pracovní směna kroužky, vstáváním, vožením a vyzvedáváním potomků. Nehledě na náročný čas strávený společným učením a přípravou do školy. Počasí se překlápí pomalu ale jistě do podzimního módu a doba koupání, tílek a sandálů nenávratně mizí v propadlišti času. Na druhou stranu Vánoce, ke kterým se většina lidí po létě upíná jako ke spásnému bodu radosti a společného času, jsou ještě příliš daleko a počítat dny by nemělo valného smyslu. Na co se tedy můžeme těšit? Co nám zpříjemní krátící se dny a vytrhne nás z náročné rutiny všedních dnů?

Využijte krás podzimu

Skvělou možností, jež se nabízí, je prodloužit si víkend nebo si přímo vzít volno a udělat si rodinnou dovolenou mimo sezónu v době, kdy budou resorty jenom Vaše. Valná většina lidí, kteří se takto rozhodnou, cestují k moři a obecně do exotických oblastí, protože tam ani v těchto měsících léto neztrácí svou sílu. Ale proč být jako většina a v dnešní i tak dost finančně náročné době utrácet desetitisíce za daleké cesty? Naše země má také svůj hluboký půvab a ani chladnější teplota jí ho nevezme. Vyrazit na dovolenou po Česku v podzimních měsících znamená zbavit se davů turistů, využít nízkých cen i podzimního kouzla přírody.

Romantická dovolená

Památky jsou stále otevřené, příroda se obléká do různých barev, chodit po horách i městech se dá krásně a člověk se alespoň vyhne úmorným horkům, která v posledních letech naši domovinu v průběhu léta sužují. Plno zážitků a krásné prostředí nabízí např. v centru Jeseníků apartmány MAX. Do tohoto ubytování Jeseníky s dětmi vyrazíte bez velkého balení, jelikož veškerá potřebná zařízení jako obchody, restaurace či lékárny jsou dostupná v blízkém okruhu a není třeba řešit nic z nejistot, které s sebou přináší cesta do zahraničí. Zpestřete si podzimní dny a vyjeďte třeba jen na víkend do tohoto romantického horského ubytování v srdci přírody.


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post