**** Granuja ****

Havárie vody.Když bydlíte v panelovém domě a někde dojde k havárii a netýká se to zrovna a vašeho panelového domu, je to velké štěstí. Nemusíte si s tím trápit hlavu a prostě jen vyčkáte, než se to zpraví a závada se najde. Některé takové závady mohou trvat i několik dní, než se na ně přijde. Spousta lidí v panelovém domě to pocítí, daleko dříve, ale nikdo o tom nikoho neupozorní a voda tak někde pomalu, ale jistě začne prosakovat na povrch a může se jednat i o celkem velké praskliny, kdy voda přímo tříští. Zjistíte to pak velmi jednoduše, protože vaše ulice se začne měnit na rybníček, který se stále zvětšuje. Pak už jsou i lidé obezřetní a někteří se snaží nějakým způsobem řešit, ale většina lidí ani neví na koho se obrátit, když se nejedná o váš objekt, kde byste havárii řešili příslušnou firmou, která se těmito věci zabývá.

havarijní servis

Toto je ale mimo bydliště a spadá to pod město a místní vodárnu, kde by měli zajistit opravy. Proto se to může i několik dní táhnout. Závada nemusí být hned nahlášena, a když prosak bude pomalý, může se to táhnout i měsíce, než někdo zjistí, že trávník vedle panelového domu je promáčený. Ovšem lidé v panelových domech budou mít doma daleko menší proud. Voda vám poteče, ale nebude to nic moc, a když si budete chtít napustit vanu na koupel, asi si nějakou to dobu počkáte, než se vám napustí.

havarijní servis

Tlak tam bude velice snížený. Řešení je naprosto prosté a může ho zajistit firma na řešení havárií. Například takový havarijní servis, který se specializuje jak na vodu, plyn i elektřinu se vám vždy hodí a je dobré ho mít někde uložené. Nikdy totiž nevíte, co se vám může stát a kdy se vám takový servis bude hodit, ať už se bude jednat o vaše obydlí nebo budete dávat radu svým známým, když se dostanou do nějaké nepříjemné situace. Už jste někdy něco takového zažili, že vám voda v bytě tekla týden jen lehce a tlak jste žádný neměli. Ano opravdu se to stává.


Categorized as: Podnikání

Comments are disabled on this post


Comments are closed.