**** Granuja ****

Čím posílit váš testosteron


Kde koupit Viagru, je docela častý dotaz mužů, co si neví rady s poklesem testosteronu a potížemi s erekcí. Ona je totiž tato „potvůrka“ mnohdy nevyzpytatelná a nemusíme ji mít tak docela pod kontrolou. Na erekci se projeví řada nedostatků, které jsme zanedbali nebo je míjeli bez povšimnutí, a ona nám dává jasně najevo, že bychom se měli zastavit, spočinout, a v klidu se zamyslet nad tím, co ve svém životě změnit.

hezká dívka

Zlikvidujte stres – někteří lidé nemají rádi konflikty a řeší je smírem a rozhodně nemají v úmyslu s někým bojovat a válčit nebo někoho zabíjet. Se stresem ale buďte nekompromisní a považujte jej za svého největšího nepřítele, kterého je zapotřebí nejen zlikvidovat, ale doslova zadupat do země. Stres si na vás nesmí nic dovolit, nesmíte mu dát žádnou šanci se vzepnout a držet vás pod krkem! Ze všech sil se snažte jít mu po krku naopak vy a využijte k tomu všech prostředků, například velmi účinných bylin, co zatočí s adrenalinem a podpoří testosteron. Říká se jim „adaptogeny“ a jsou to Kotvičník zemní, Maca peruánská a další druhy Ženšenu.

dívka v přírodě

Buďte v sexu přirození – na kvalitě erekce se projevuje jakákoli nepřirozenost. Čím obludnější je, tím scvrklejší penis pak visí v kalhotách. Odhazujte předsudky o sexu, které kolují všude možně. V první řadě se milujte raději ráno, než večer, tehdy je nejvyšší hladina testosteronu. Dopřejte si raději bezmasou stravu, je lépe stravitelná a obsahuje více živin.

Dopřejte partnerce, co se jí líbí – má ráda orální sex a mazlení? Tak jen do toho! Když bude spokojená a blažená vzdychat ve slastném orgasmu, je velká šance, že bude chtít vám to oplatit. Buďte k ní něžný, ženy mají rády něžné muže. A zároveň jí vysvětlete, že pro muže je důležité cítit vůni jejího těla, nikoli parfémů. Pokud je žena zdravá, vůně ženského potu totiž zvyšuje hladinu testosteronu velmi mohutně, a je zcela přirozené, pokud muže přitahuje vůně partnerčina podpaží, vagíny a chodidel, kde je nejvíce potních žláz a vůně potu nejintenzivnější.


Categorized as: Nakupování

Comments are disabled on this post