**** Granuja ****

Bazén na zahraděJistě jej již dávno pradávno máte a… Že ještě ne? Ale, ale, to je ovšem chybička. A přemýšlíte nad koupí? Nu, to činíte dobře. Dneska si pořídit bazén už není nic nadstandardního. Je to zcela běžná záležitost. Stačí jen najít firmu, která nám jej udělá na klíč a je to. Ano, stojí to peníze, ale už jste si spočítali, kolik dáte za běžnou návštěvu plovárny? A když jdete s celou rodinou?

Když si pak připočítáte všechny mínusy plovárny, to jest například ztracený čas na cestu tam i zpátky, nebo vodu jejíž složení neznáte, tak vám bazén musí jednoznačně přijít k duhu. No, vidíte, tak již neváhejte, nepřemýšlejte a až jej budete mít, tak uvidíte, že jste udělali dobře a celá rodina vám bude vděčná.

malý bazén

Pokud stále váháte a nejste si jistí využitím, zkuste nejprve koupit menší, taková ten kulatá s nafukovací manžetou. Jistě to znáte. Je ultra laciný a na zkoušení provozu docela dostačující. Plavat se v něm nedá, ale na lehátko na hladinu stačí. A pro děti je naprosto optimální.

voda v bazénku

Ještě, než si koupíte tento, nebo nějaký podobný, měli byste myslet na to, že je třeba jej podložit. To znamená, že je třeba pod něj nejprve něco dát. Tak, aby dno neleželo přímo na zemi, nikdy nevíte, co by tam mohlo být ostřejšího, například kus kořene a bazén si časem začne sedat. Takže vy to vidět nemusíte, ale dno bazénu na to bude časem dotlačeno a může být také poškozeno. Proto je nutno dno podložit. Nejlépe k tomu slouží geotextilie pod bazén. Ta se dá koupit na stejném místě jako váš bazén. Při výběru vám poskytnou veškeré rady zkušení zaměstnanci, kteří už to znají nazpaměť a radí vlastně všem kupujícím.

Určitě se budete ptát, kdeže to máte nakupovat. Nikde jinde než u obchodníka, na kterého zde máte odkaz umístěný o něco výše v článku. Na tento odkaz neboli link, musíte kliknout a rázem jste tam. Kde potřebujete.


Categorized as: Nakupování

Comments are disabled on this post


Comments are closed.